Woda do biura

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy w zakresie przepisów BHP jest zapewnieniem pracownikom dostępu do wody pitnej. W sytuacji, kiedy temperatura przekracza 25 stopni celcjusza, a pracownicy wykonują pracę na zewnątrz pracodawca powinien dostarczyć im wodę. Temperaturą graniczną dla pracowników wykonujących zadania w pomieszczeniach jest temperatura 28 stopni celcjusza.

Woda dla firm może być dostarczana na kilka sposobów i jak większość tego typu spraw uzależniona jest od kosztów. Jeżeli prowadzimy niewielką kilkuosobową firmę, to możemy wodę dla pracowników kupować samodzielnie. Wystarczy wizyta w okolicznym markecie, w którym możemy jednorazowo zakupić kilka zgrzewek wody butelkowanej aby nasz problem został rozwiązany. Ważne w tym przypadku jest to, aby za zakupy wziąć fakturę, która umożliwi nam później uwzględnienie zakupu wody w kosztach prowadzonej firmy.

Woda dla firm Wrocław

Jeżeli jednak prowadzona firma zatrudnia dużą liczbę pracowników warto jest zlecić dostawy wody firmie zewnętrznej. Na rynku dostępnych jest wiele firm zajmujących się dostarczaniem wody do różnego rodzaju instytucji. Rodzaje dostarczanej wody są różne. Możemy zdecydować się na wodę butelkowaną lub wodę z dystrybutora. To pierwsze rozwiązanie jest wygodniejsze dla pracowników, ponieważ wtedy woda dla biura Wrocław dostarczana jest małych, poręcznych, szklanych buteleczkach. Jest to rozwiązanie nieco droższe, ale woda pakowana w poręczne, szklane butelki wydaje się być smaczniejsza.

Większość firm decyduje się jednak na rozwiązanie taki jak dystrybutory do wody Wrocław. W tym przypadku przeważa wygoda, ponieważ firma zewnętrzna dostarcza wodę w dużych baniakach, które są montowane w specjalnie do tego stworzonych dystrybutorach. Dzięki temu każdy pracownik może podejść do automatu i pobrać w plastykowy kubeczek tyle wody ile aktualnie potrzebuje. Dystrybutory są wygodną formą podaży wody, ponieważ ich pojemność jest bardzo duża i nie wymagają częstej zmiany wkładu. A ponadto oferują często wodę zimną i ciepłą, którą można zaparzyć np. herbatę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here