Zabawki fisher price

W prawidłowym rozwoju dzieci ważną rolę odgrywają zabawki. To poprzez zabawę maluchy poznają świat, który ich otacza. W dzsiejszych czasach wszelkiego rodzaju zabawek jest pod dostatkiem. Inaczej sprawa wyglądała kilkadziesiąt lat temu. Dzieci kiedyś posiadały jedną lalkę czy misia i to służyło im przez lata. Zabawki były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dziś wszystko wygląda inaczej. Zabawek jest pod dostatkiem. Są specjalne sklepy tylko z zabawkami. To raj dla małych dzieci. W dzisiejszych czasach możemy przebierać w zabawkach i wybierać co tylko nam się podoba. Szczególną uwagą cieszą się ostatnio zabawki interaktywne.
To świetny pomysł na prezent urodzinowy dla dziecka. Z pewnością ujrzymy uśmiech na twarzy naszego maluszka. Zabawki interaktywne wspomagają prawidłowy rozwój intelektualny dzieci. Firmą, która produkuje takiego typu zabawki jest firma fisher price. Producenci dbają o to, aby dzieci mogły się cieszyć tym co je interesuje i zachwyca. Fisher price produkuje nie tylko zabawki interaktywne, ale także akcesoria i wyposażenie. Firma cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mam małych dzieci. Zabawki fisher price wspomagają rozwój wyobraźni dziecka.
Akcesoria fisher price i zabawki, które są godne uwagi i warte zakupu.
1. Fisher-Price Fotelik-bujaczek „Od niemowlaka do przedszkolaka”
Jest to wyposażenie nie typko dla niemowląt, ale też przyda się w późniejszym rozwoju dziecka. Na początku bujaczek ma nisko osadzoną ramę i służy za leżaczek dla noworodka. Z biegiem czasu, gdy dziecko rośnie bujaczek zmienić można w wygodny fotelik. Produkt jest składany i przenośny. Można zabrać więc go w podróż i nie zajmie nam dużo miejsca.
Cechy produktu:
– posiada nowoczesne wzornictwo
– posiada podpórkę, która po rozłożeniu pozwala zmienić bujaczek w fotelik
– świetnie sprawdza się podczas karmienia czy zabawy
– służy jako miejsce wypoczynku dla maluszka
– jest składany co ułatwia jego transport
2. Mata gimnastyczna 3 w 1
Zawiera zabawki, wydaje odgłosy i muzykę. Wszystko to powoduje i zapewnia dziecku mnóstwo zabawy. Dziecko podczas zabawy znajduje się w pozycji leżącej co umożliwia mu swobodne poruszanie rączkami i nóżkami. Zabawki można przyczepiać do maty za każdym razem w inny sposób.
Cechy produktu:
– posiada przenośne zabawki aktywizujące z trybem odtwarzania muzyki
– zabawki można układać na różne sposoby lub zabierać je ze sobą na spacery z maluchem
– matę można bez problemu prać w pralce
– muzyka bardzo dobrze wpływa na stymulację zmysłów dziecka
– rozwija w dziecku sprawność manualną i ruchową
3. Skoczek Kompaktowy — Przyjaciele z Lasu Tropikalnego
Ten produkt w szczególności wpływa na rozwój ruchowy dziecka. Skoczek daje dziecku wiele radości z podskakiwania i powoduje uśmiech na twarzy malca. Urządzenie jest bardzo wygodne bo można je łatwo przenosić.
Cechy skoczka:
– pozwala dziecku na bezpieczną zabawę
– każdy skok dziecka jest nagradzany poprzez migające światełka
– zawiera w zestawie przymocowane zabawki co przyciąga uwagę dzieci
– dźwięki i muzyka pozwalają na rozwój zmysłów
– skoczek jest bardzo łatwy w montażu
4. „Ucz się i śmiej!” Szczeniaczek Uczniaczek „Poziomy nauki”
Zabawka ta umożliwia połączenie nauki z zabawą co jest bardzo przydatne i pożyteczne. Rozwija ciekawość i umiejętność myślenia. Zabawka świetnie nadaje się dla dzieci, które uczą się pierwszych słów. Słuchanie uczniaczka pomaga wzbogacić zasób słownictwa malucha.
5. Uspokajacz Hipcio z projektorem
Zabawka wyświetla gwiazdki na ścianie i wydaje relaksującą muzykę. To pozwala uspokoić się dziecku. Zabawkę można zabierać też na spacery. Świetnie się sprawdzi, gdy dziecko jest niespokojne. Pozwoli mu się zrelaksować i spokojnie zasnąć.
6. Piramidka z kółek
Zabawka jest prosta w budowie, ale nie oznacza to, że jest nudna. Cała zabawa polega na sortowaniu i układaniu krążków w różnych kombinacjach. Kolorowe kółeczka pobudzają zmysły dziecka. Takie proste zabawki często okazuja się najlepsze dla dziecka. Może ono wykazać się kreatywnoscią podczas układania krążków. Błyszczące odblaski i jaskrawe kolory potęgują frajdę z zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here