Jak dbać o siebie i dziecko podczas ciąży

Ciąża to niezwykle piękny czas w życiu większości kobiet. To także czas w którym w kobieta dba o siebie szczególnie bardzo, zwraca uwagę na to jak się odżywia, częściej chodzi do lekarza, robi specjalistyczne badania, ale czy zdajemy sobie sprawę z negatywnego wpływu zanieczyszczeń powietrza na dziecko już w życiu płodowym?

Jak zanieczyszczone powietrze wpływa na kobietę w ciąży i jak walczyć z tym problemem?

Zanieczyszczone powietrza a ciąża, czyli wpływ zanieczyszczeń

Zanieczyszczenia zawarte w powietrzu, szczególnie te pochodzące ze smogu jak pyły zawieszone PM 10 i PM 2.5, a także wirusy, bakterie, alergeny pleśń i zarodniki pleśni , nie pozostają bez znaczenia dla organizmu, jeśli do tego kobieta jest w ciąży, jej organizm jest szczególnie zagrożony. Częstsze choroby, gorsze samopoczucie, problemy ze snem, czy nawet skrócenie długości życia, na wszystko to według badań wpływają zanieczyszczenia powietrza. Naukowcy udowodnili także, że zanieczyszczenia mogą powodować zmniejszenie masy urodzeniowej płodu, a nawet przyczyniać się do wcześniejszych porodów.

Każdy rodzaj zanieczyszczenia, który przenika do organizmu powoduje negatywne skutki, czasem lżejsze, czasem bardziej znaczące, dlatego warto walczyć z zanieczyszczeniami, zwalczając je we własnym domu.

Oczyszczacz do powietrza marki Fellowes – skuteczne w eliminacji zanieczyszczeń

Amerykańska marka urządzeń do sterylizacji powietrza, to bardzo skuteczne oczyszczacze powietrza, które poradzą sobie z wieloma zanieczyszczeniami, w tym pochodzącymi ze smogu, niezależne testy potwierdziły także że oczyszczacz do powietrza marki Fellowes jest skuteczny w eliminacji koronawirusa, to niebywale znacząca wiadomość, szczególnie kiedy w domu jest kobieta w ciąży.

Oczyszczacz do powietrza marki Fellowes

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 4 PC idealne rozwiązanie do domu i nie tylko

Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 4 PC to zdecydowanie zaawansowane urządzenie do sterylizacji powietrza, pracujące nawet na bardzo dużych przestrzeniach, wydajność tego oczyszczacza wynosi 478 m3/h a powierzchnia oczyszczania to 130 m2. Filtracja tak wydajnego oczyszczacza opiera się na kilku skutecznych elementach:

  • 2 filtrów wstępnych
  • 2 filtrów węglowych
  • 2 filtrów HEPA
  • Jonizator PlasmaTrue™

Jak widać zaawansowana filtracja pozwala na skuteczną eliminację najbardziej szkodliwych zanieczyszczeń. Można pomyśleć, że oczyszczacz do powietrza marki Fellowes nie nadają się do domu, ponieważ pewnie będą zajmować dużo miejsca, nic bardziej mylnego, model oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 4 PC można zamontować na ścianie, dzięki czemu nie będzie on zajmował miejsca w danym pomieszczeniu, to nie tylko wygodne ale bardzo funkcjonalne i rzadko spotykane w tego typu urządzeniach.

Czy oczyszczacz powietrza będzie wspierał troskę o zdrowie dziecka w życiu płodowym?

Odpowiadając na pytanie, możemy śmiało stwierdzić, że jak najbardziej. Zaawansowane urządzenia skutecznie odfiltrowują najbardziej szkodliwe zanieczyszczenia, które mają ogromny wpływ na zdrowie nie tylko kobiety w ciąży ale także dziecka.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here