Jaki prezent wybrać dla dziecka?

0
430

Jeśli w gronie rodziny lub przyjaciół macie ciekawego świata malucha, dla którego poszukujecie ciekawego i rozwijającego kreatywność prezentu, na pewno zorientowaliście się, że na rynku znajduje się cała masa najróżniejszych zabawek, przeznaczonych dla najmłodszych. Co kupić, żeby i dziecko, i rodzice byli zadowoleni, a prezent nie wylądował szybko w kącie? Proponujemy slime lub klocki magnetyczne.

Co to jest slime?

To plastyczna masa, która może mieć najróżniejszą fakturę, strukturę i kolory. Slime jest wilgotny i rozciągliwy, co powoduje, że dzieci mogą z niego tworzyć różne kształty. Zabawa ze slimem pobudza wyobraźnię dziecka, wpływa na rozwój kreatywności, a także poprawia zdolności manualne najmłodszych.

Nie każdy rodzic wie, że zabawa ze slimem może nieść ze sobą wiele korzyści dla rozwoju malucha. Wspiera rozwój sensoryczny dziecka i świetnie rozwija zmysł dotyku poprzez rozciąganie masy, formowanie w różne kształty czy ściskanie w ręku. Dziecko ma możliwość poznać różne tekstury, zapachy i kolory. Slime to też zabawka, która niesamowicie stymuluje wyobraźnię dziecka.

A może klocki magnetyczne dla dzieci?

To wspaniała zabawka, która pozwala odkryć maluchowi magiczny świat łączenia najróżniejszych elementów, co niesamowicie wciąga i zajmuje dziecko na długie godziny. Z klocków magnetycznych maluch jest w stanie wyczarować praktycznie wszystko. Klocki magnetyczne to świetna propozycja, które fantastycznie sprawdzi się w formie prezentu dla dziewczynki i chłopca, od malucha do nieco starszego przedszkolaka.

Klocki magnetyczne to doskonała alternatywa dla dobrze znanych dzieciom, klasycznych klocków. Ich przewagą nad zwykłymi klockami jest wbudowany magnes, dzięki któremu konstrukcje zbudowane przez małych konstruktorów są dużo trwalsze.

Spraw radość dziecku dzięki Slime glut oraz klockom magnetycznym >>

Literki, figury geometryczne, ubranka, budowle – klocki magnetyczne mogą mieć niemal niezliczoną ilość najróżniejszych form. Dzięki temu można dopasować poziom trudności i ilość elementów w zestawie do wieku i zainteresowań malucha, żeby jak najlepiej trafić w jego gusta. Klocki magnetyczne świetnie rozwijają kreatywność i wyobraźnię przestrzenną, a także zdolności manualne, logiczne myślenie i staranność. Możliwość dowolnego łączenia ze sobą poszczególnych elementów przy pomocy magnesów uczy cierpliwości i potrafi zająć malucha na dłuższy czas, co na pewno docenią rodzice.

Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu dla dziecka, wybierz coś, co oprócz ładnego wyglądu, będzie miało rozwijające malucha właściwości. Dr. Smile | Producent największego w Polsce zestawu Slime proponuje imponujący zestaw, który będzie idealnym prezentem dla malucha. Nie tylko pozytywnie wpłynie na zdolności manualne dziecka i rozbudzi jego wyobraźnię, ale pozwoli ci na spędzenie z dzieckiem wspaniałego czasu razem, wypełnionego kreatywną zabawą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here