Zestaw akwariowy

Na powodzenie działalności współczesnych biur i kancelarii duży wpływ odgrywa wizerunek. Właściciele firm coraz częściej decydują się na zatrudnienie projektantów i remont wnętrz w celu uzyskania nowoczesnej aranżacji. Prawda jest jednak taka, że większość biur nie różni się zbytnio od siebie. Dlatego warto zainwestować w taką dekorację, która będzie miło kojarzyła się z daną organizacją. Godnym polecenia pomysłem jest zakup akwarium i umieszczenie go w pomieszczeniu dostępnym dla pracowników i osób odwiedzających, czyli np. w sekretariacie, gabinecie lub biurze zarządu.

Zestaw akwariowy Opti Set

Warto wiedzieć, że w sprzedaży dostępne są kompletne zestawy akwariowe, które zapewniają rybom właściwe warunki bytowe i jednocześnie zdobią pomieszczenie, w którym się znajdują. Z całą pewnością warty polecenia jest zestaw akwariowy Opti Set, który produkowany jest w naszym kraju ze specjalnego rodzaju szkła. Krawędzie szyby są polerowane, a spoina bezbarwna. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie perfekcyjnej przejrzystości. Z kolei znajdujące się w zestawie oświetlenie oferuje trzy tryby świecenia (day, daybreak, night). Co ciekawe, nowoczesna technologia LED gwarantuje niskie zużycie energii potrzebnej do działania całego osprzętu.

Zestaw akwariowy Opti Set jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Projektanci starali się zapewnić jak najlepszy dostęp do wnętrza zbiornika. Zestaw nie posiada poprzecznych wzmocnień, a w zamontowanej na górze pokrywie znajduje się system Smart Open. Dużym atutem zestawu jest to, że węże i kable są zamontowane w tylnej części pokrywy, w związku z czym są niewidoczne na pierwszy rzut oka.

Opti Set jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale również charakteryzuje się eleganckim wyglądem. Rama dolna oraz pokrywka posiadają satynowe wykończenie. Kupujący może zdecydować się na obudowę w kolorze czarnym i białym. Co więcej, do wyboru są trzy rozmiary akwarium: 125, 200 i 240 litrów.

Zestaw akwariowy Leddy XL Day&Night

Pasjonatom niezwykłych aranżacji na pewno spodoba się zestaw akwariowy Leddy XL Day&Night. Model ten charakteryzuje się dużą pojemnością, funkcjonalnością i niezwykłym designem. Specjalny otwór z klapką umożliwia szybkie i wygodne karmienie. Ponadto zestaw wyposażono w Smart Heating System, który dba o to, aby w akwarium nie było ani zbyt zimno, ani zbyt gorąco. Pokrywa w tym zestawie została wyprodukowana z materiałów pochodzących z recyklingu.

Omawiany zestaw dostępny jest w dwóch wersjach pojemnościowych: 35 i 72 litry. Produkt stanowi nietuzinkową i stylową dekorację zarówno domowego, jak i służbowego pomieszczenia. W komplecie znajduje się zbiornik, oświetlenie, grzałka oraz filtr. Sklep Aquael.pl proponuje także dodatkowe akcesoria, w tym: szafki i media filtracyjne ASAP.

Zestaw akwariowy Glossy

W biurowych wnętrzach świetnie prezentuje się także zestaw akwariowy Glossy, który jest synonimem lśniącej elegancji. Cechą charakterystyczną zestawu Glossy jest podwyższony zbiornik, w którego wnętrzu, w górnej części wklejono pokrywę z oświetleniem. Takie nowatorskie rozwiązanie pozwala na uzyskanie jednolitej, szklanej bryły.

Zestaw obejmuje dwa energooszczędne moduły oświetleniowe, które zapewniają rozwój roślin i gwarantują naturalny wygląd zbiornika. Glossy występuje w czterech rozmiarach (pojemność od 125 do 405 litrów). Warto wspomnieć, że do akwarium można dokupić specjalną szafkę utrzymaną w tym samym stylu.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala17/domains/mamipapi.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here