Jak wyglądają warsztaty edukacyjne dla dzieci?

0
1742

Wiadomo, że maluchom trudno jest wysiedzieć w jednym miejscu przez dłuższy czas, a kiedy muszą się uczyć, odkładają to w czasie w nieskończoność. Jak więc zachęcić swoją pociechę do zgłębiania wiedzy? Warto skorzystać z oferty warsztatów edukacyjnych, które są organizowane w wielu salach zabaw w całej Polsce.

Warsztaty edukacyjne to najlepsza forma nauki przez zabawę. Każde dziecko z przyjemnością będzie rozwijało swoje zainteresowania i zdobywało wiedzę z nowych dziedzin prowadząc doświadczenia pod okiem animatora. Kreatywne zajęcia wzbudzą zainteresowanie światem, a także zachęcą do samodzielnego zgłębiania tajników z różnych dziedzin. Szukasz ciekawej oferty edukacyjnej dla swojego malucha w Białymstoku? Sprawdź propozycje, które przygotowało Centrum Zabaw https://fabrykamisia.pl.

Kreatywne zajęcia dla każdego dziecka

Warsztaty kreatywne z pewnością zainteresują każde dziecko. Dzięki różnorodnym propozycjom z pewnością każdy maluch wybierze coś dla siebie. Dlaczego warsztaty w Fabryce Misia są tak wyjątkowe? Są połączone z ogromną salą zabaw, dlatego tuż po zakończeniu części edukacyjnej dzieci mogą udać się do strefy rozrywki, a rodzice w tym czasie zrelaksują się w strefie przygotowanej specjalnie dla nich.

Warsztaty chemiczne – wystrzałowe eksperymenty w kolorowym laboratorium

Na tych warsztatach każdy maluch poczuje się jak prawdziwy naukowiec, dzięki temu, że będzie mógł samodzielnie łączyć przeróżne składniki, z których powstanie coś naprawdę wystrzałowego. W tym niepowtarzalnym laboratorium nie tylko wiele się nauczy, ale będzie się również świetnie bawić pod okiem animatorów.

Jak zrobić coś z niczego

Jak zrobić coś z niczego, czyli tworzenie własnych kosmetyków i słodyczy

Maluchy bardzo często zadają mnóstwo pytań swoim rodzicom. Chcą wiedzieć wszystko o działaniu i powstawaniu różnych rzeczy. Na tych warsztatach poznają odpowiedzi na wiele swoich pytań. Dowiedzą się, jak przygotowuje się kosmetyki i samodzielnie będą mogły stworzyć swoje mydło, kulę do kąpieli lub peeling. Na drugich warsztatach z kolei maluchy będą mogły stworzyć bombonierkę z pysznymi pralinkami i poznają historię czekolady. Czyż to nie jest ciekawe?

Zabawy i zabawki dla każdego

W ofercie Fabryki Misia są także warsztaty ruchowe, na których dzieci poznają gry i zabawy, które uwielbiali ich rodzice. To czas pełen wspomnień i świetnej rozrywki, który maluchy wspominają przez długi czas. Jeśli wspominamy zabawy, warto też wspomnieć o zabawkach. Chyba każde dziecko ma swoją ulubioną. Teraz może stać się nią samodzielnie stworzony miś! W Fabryce Misia maluch może stworzyć pluszaka od A do Z. Wybrać mu oczka, nosek, futerko, a przy okazji nauczyć się szycia pod okiem animatorów.

To tylko kilka przykładów kreatywnych warsztatów odbywającym się w Centrum Zabaw Fabryka Misia w Białymstoku. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę, koniecznie zajrzyj na https://fabrykamisia.pl/warsztaty i przyjdź do sali zabaw ze swoim dzieckiem. Maluch na pewno się ucieszy!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWyprawka dla twojej pociechy
Następny artykułRozwój dziecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here